Svētku aģentūra - Stāsts

Šis stāsts ir par dzīvi un svētkiem. Stāsts par kontrastiem un sajūtām. Kāpēc?
Jo svētki ir darba dienu kontrasts. Un kontrastu nerada tikai atšķirīgas darbības, kontrastu rada sajūtas.
Vai mūsu sajūtas rodas pašas no sevis? Dažreiz jā, bet vairumā gadījumu sajūtas rada negaidīts pārsteigums, rūpīgi izmeklētas dekorācijas, noskaņai atbilstoša mūzika, gaumīgs joks vai žilbinošs mīma smaids...
Mirkļu virkne, kurā kā mēness stari rindojas sajūsma, pārsteigums, prieks, mirdzums, radot burvību.
Svētku aģentūra Moonlight apvieno zināšanas, pieredzi, radošumu un spēju sadzirdēt jūsu slēptākās vēlmes, pārdrošākos sapņus pārvēršot spilgtās vai pieklusināti trauslās sajūtās!

Let the Moonlight sparkle!

Aģentūra Moonlight darbojas kopš 2010. gada. Sākotnēji, tā organizēja dažādus pasākumus, tomēr 2016. gadā zīmolā tika nodalītas īpaši izsmalcinātas balles, svētki un citi zolīdi pasākumi, kļūstot par aģentūru kāda tā ir šodien – svētku aģentūra. Moonlight jau ar savu nosaukumu parāda, ka tie ir svētki Mēness gaismā – kad jāiemirdzas kā cilvēkiem, tā pašam pasākumam. Tomēr, Moonlight organizē arī svētku pasākumus Saules gaismā, kad jāpūlas uzmirdzēt ar citādiem paņēmieniem. Tas ir Moonlight unikālais izaicinājums, ko aģentūra ir gatava uzņemties. Moonlight sadarbojas ar dažādām Latvijas un kaimiņvalstu atpūtas vietām, mūzikas grupām, ēdinātājiem un citiem uzņēmumiem. Tas padara pasākumu programmas iespējas plašākas un inovatīvas, piedāvājot klientiem aktuālāko nozarē. Uzmanība tiek pievērsta arī pasākumu pēcgaršai – to palīdz paspilgtināt pēcapstrādē veidots video, piesaistot mūsu prasmīgos filmētājus!

Svētku aģentūra Moonlight

www.moonlightevents.lv
[email protected]
+371 27886556

Rekvizīti:

SIA „Event Management”
Juridiskā adrese: Hospitāļu iela 28A, Rīga, LV-1013
Reģ. Nr. 40203184107
PVN maks. Nr. LV40203184107
Banka: AS „Swedbank”
IBAN: LV23HABA0551046014075

© 2023 Moonlight | All rights reserved.

TOP