Svētki

Par svētkiem nav jādomā, svētki ir jāsvin! Uzņēmuma jubileja, dzimšanas diena, īpašai tematikai veltīti svētki, pilsētas svētki – tie ir tikai daži iemesli, lai tiktu dota zaļā gaisma dzirkstošām sajūtām, priekam un pārsteigumiem! Mēs organizējam – jūs svinat!

Balle ir brīdis, kad atļauties vairāk. Brīdis, kad sapucēties, uzdrošināties, dejot starmešu gaismā, būt pašam vai izdzīvot šo vakaru sen izlolotā lomā... Jaungada balles, zaļumballes, labdarības balles, bērnu ballītes vai varbūt trakulīga vecpuišu ballīte? Balli, tāpat kā mīlestību, ir grūti aprakstīt vārdiem. Bet balli no mīlestības šķir gatavošanās process. Mīlestība vienkārši pieklauvē un ir. Balle ir rūpīgi jāorganizē – un tas ir mūsu darbs. Mīlestība, lai paliek jūsu ziņā, mēs radām balles! Zvaniet un taps balle, ballīte, baļļuks...

Svētki – laiks, ko gaidām tik pat ļoti kā atvaļinājumu! Tie bieži vien asociējas ar tradīcijām, brīvdienām vai saīsinātu darba dienu, un tā ir iespēja ne tikai atpūsties, bet arī kārtīgi nosvinēt. Vienalga vai tā ir dzimšanas diena, Lieldienas, pilsētas svētki, uzņēmuma jubileja vai rudens brīvlaiks, arī jebkura laba ziņa ir svētki – galvenais, ka ir vēlme un iedvesma svinēt. Svarīgs ir iemesls svētkiem, bet tikpat nozīmīgas ir detaļas, kas šo dienu paspilgtinās. Svētkus lieliski papildinās gan dzīvā mūzika, gan atraktīvs pasākuma vadītājs, gan atbilstošs pasākuma noformējums, gan talantīgs šefpavārs, kā arī, neiztikt bez dāvanām! Tas vienmēr būs labs iemesls, lai uzņēmuma kolektīvs satiktos neformālā gaisotnē. Tā ir diena, kad izrauties no ikdienas, satikt draugus, kolēģus un vienkārši sirsnīgi un bezrūpīgi pavadīt laiku. Lai svinēt neapniktu un no svinēšanas nenogurtu, iesakām katru reizi tos veidot ar citādāku noskaņu, tematiku, konceptu.. Svētku organizēšanā parūpēsimies par to, lai izceltu ne tikai pašu svinīgo notikumu, bet arī koncentrējamies uz to, kas svarīgs svētku apmeklētājiem – sajūtas, iespaidi un mazliet no brīnumainā!

Svētku aģentūra Moonlight

www.moonlightevents.lv
[email protected]
+371 27886556

Rekvizīti:

SIA „Event Management”
Juridiskā adrese: Hospitāļu iela 28A, Rīga, LV-1013
Reģ. Nr. 40203184107
PVN maks. Nr. LV40203184107
Banka: AS „Swedbank”
IBAN: LV23HABA0551046014075

© 2023 Moonlight | All rights reserved.

TOP